Detali paieška
Titulinis   /   LIEPA   /   Infrastruktūrinės paslaugos   /   Interneto puslapių atidarymo balsu PĮ

Interneto puslapių atidarymo balsu PĮ

Interneto puslapių atidarymo balsu programinė įranga (IPA) – infrastruktūrinė paslauga, leidžianti balsu tariamomis komandomis atverti ir užverti naršyklę bei pasirinktąsias interneto svetaines.

Paslauga remiasi lietuvių šnekos frazių atpažintuvu, gebančiu atpažinti daugiau nei 100 skirtingų komandų. Kiekviena komanda yra susieta su konkrečia funkcija naršyklėje, įvykdoma atpažinus ištartąją komandą. IPA paslauga veikia Windows šeimos operacinėse sistemose su populiariausiųjų sąraše esančiomis interneto naršyklėmis: FireFox, Chrome, Internet Explorer.
 
IPA savo turiniu yra minimalaus funkcionalumo infrastruktūrinė paslauga, skirta entuziastams bei kitiems kūrėjams, besidomintiems balso sąsajos panaudojimu. Paslauga sukurta naudojant atvirojo kodo sprendimus, sudarant galimybę keisti atpažįstamų komandų skaičių ir sudėtį. Tai leidžia plėtoti interneto puslapių atidarymo balsu programinę įrangą papildant jos funkcionalumą, diegti ją kuriamose paslaugose arba panaudoti kaip pagrindą naujoms paslaugoms kurti.
 
Interneto puslapių atidarymo balsu programinė įranga nėra skirta galutiniam vartotojui, jo integravimui į ktią programinę įrangą yra reikalingos programavimo žinios.
 
 
 
Panaudojus interneto puslapių atidarymo balsu PĮ kitų produktų sukūrimui, prašome paminėti savo produkto aprašyme, kad ši paslaugą buvo sukurtą vykdant projektą Lietuvių šneka valdomos paslaugos - LIEPA.